Anasayfa
Hoşgeldiniz, sitemizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Hemen oynamaya başlayın!
Tüm Kategoriler ↓
Anasayfa » Tanıtım »

Zorlu Kral Oyunları

Zorlu Kral Oyunları
Her oyun çok kolay olacak diye bir kural yok ya. Bazı oyunlar vardır ki defalarca hatta günlerce oynamanıza rağmen bir yerde takılır kalır ve asla orayı geçemezsiniz. Hele birde bazıları o bölümü geçip bir başka bölüme başladıysa hırsınız daha fazla artar ve sürekli deneyerek başarılı olmaya çalışırsınız. Zorlu oyunlar genellikle bulma oyunları ya da macera oyunlarında görünür. Bulmaca oyunları daha çok beyim egzersizi yaptırır ve bir süre çocuk oynaya oynaya ve en önemlisi dikkat ede ede geçemediği noktaları hemen başarı ile geçmeye başlar.

 

en-kral-oyun-1

 

Bu çocuklara çok büyük bir haz duygusu verir. Elbette bunlar çok kısa sürebilir. Yeni geçtiği bölümde tekrar takılabilir ve sürekli deneyerek o bölümü de geçmeye çalışacaklardır. Zorlu olan oyunlar bazen sadece iyi bakmadığınız için öyle olduğunu düşündüğünüz kategorilerdir. Aslında her oyun mutlaka sonuca varılan ama dikkatli adımlar ile oynanması gerekilen oyunlardır.

 

Sizler sürekli bir yere kadar geliyor ve aynı yerde takılıyorsanız o halde stratejinizi değiştirecek ve farklı sonuçlar aramaya başlayacaksınız. Bu oyunlara en güzel örnek olarak kral oyunlarını verebiliriz. Hem zorlu oyunlar olması hem de çocukları olabildiğince akıl jimnastiği ile oynatan oyunları var ederek sunuyor olmaları alkışlanacak düzeydedir. Çocuklar bu oyunlar ile pes etmemeyi öğrenecek ve zamanla imkânsız olan o oyunu çok kolay bir şekilde bitirdiğini görecektir.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da PaylaşYorum yaz

eskişehir haber