UYGUN FİYATLARA DİJİTAL E-PİN TEDARİĞİ

Sanal dünyanın gelişmesiyle birlikte oyun sektörü de gün geçtikçe ilerleme kat etmektedir. Bu durum beraberinde bizleri farklı kavramlarla tanıştırmıştır. E-Pin sözcüğü de bu kavramlardan bir tanesini oluşturmaktadır. Oyunlarda kişisel ödeme anlamına gelen E-Pin “Electronic Personal Identification Number” cümlesinin kısaltılmış halidir. Oyunlardaki bu ödeme şekli tüm dünya üzerinde kabul görülen bir ödeme yöntemini oluşturmaktadır.

 

Pubg Mobile

 

Günümüzde popülerlik kazanmış birçok oyunda E-Pin alışını görmekteyiz. Alınan E-Pinler oyundaki ücret gerektiren eşya, kostüm, silah vb. oyun parasıyla alınan şeylerin karşılanmasını sağlamaktadır. Kimi oyunlarda ise E-Pin haftalık, aylık ve yıllık aboneliklerin ödemesini karşılamak için kullanılmaktadır. Kısacası E-Pin, oyun içerisinde ki gerekli ürünleri almak yâda herhangi bir oyuna üyelik için gerekli olan abonelik ücretinin karşılanması için gerekli olan sistemdir.

 

E-Pin oyun severlerin Pubg mobile uc satın al gibi arayışlarına yönelik hizmeti karşılamaktadır. Dijital alanda E-Pin tedariği sağlayan birçok firma vardır. Gamer Dünyası firması da bunlardan bir tanesidir.

 

Gamer Dünyası Firmasının Hizmet Kalitesi

 

Kurulduğu günden bu yana E-Pin alanında hizmet sunan firma, müşterilerin Pubg mobile ucu ve League of legends rp satın al vb. popüler oyunlardaki ihtiyacını uygun fiyata ve güvenilir şekilde sağlamayı amaç edinmektedir. Bu doğrultuda firma;

 

  • Tescillenmiş SSL protokolüye güvenli alışveriş imkânı sağlama,
  • Teslimatlarının hızlı bir şekilde yapabilmek için 7/24 kesintisiz hizmet sunma,
  • Yaşanılan herhangi bir sıkıntıda destek hattına ulaşma seçeneği sağlama,
  • E-Pin alımlarında şaşırtıcı indirimler sunma,
  • Sürekli olarak müşterilerine özel hediye çekilişleri yapıp müşteri memnuniyetini birincil prensip belirleyerek diğer firmalardan farkını ortaya koymuştur.

 

E-Pin Nerelerde Kullanılır?

 

Genel itibariyle kod olarak adlandırılan E-Pinler bu alanda hizmet sunan firmalar tarafından üretilmekte ve ihtiyaç duyan oyunculara ulaştırılmaktadır. E-Pinler sonrasında oyun firması tarafından online oyun içerisinde geçerli ücrete çevrilmektedir.

 

Her oyunun ücret şekli farklıdır, Gamer Dünyası firması satın aldığınız E-Pinlerle bu oyuna uygun ücrete göre ayarlamaktadır. Her oyunun kendine has bir ücret kavramı bulunmaktadır. Valorant oyununu oynayan bir oyuncunun Valorant vp satın al ihtiyacını, Valorant 300 VP gibi düşük bir miktardan başlayarak Valorant 8400 VP kadar yüksek miktarda oyun kredi ihtiyacını karşılayabilmektedir. Aynı şekilde Zula oyuncusu da Zula altını satın al arayışını 3000 300 zula altınıyla başlayarak 150000 15000 Zula altını temin etmeye kadar imkân sağlamaktadır. Bu durumu diğer popüler oyunlarda da görmek mümkündür.