okey oyna

SOSYAL MEDYADA TAKİPÇİLERİ ARTIRMANIN YOLLARI

Sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram uygulamasında kullanıcıların en çok önem verdiği konuların başında takip ettiklerinden daha fazla takipçiye sahip olabilmektir.

 

 

Bunun nedeni bazen sadece arkadaşları arasında ya da bu sanal ortamda popüler bir kişi gibi görünebilmek bazen ise eğer ticaret yapılıyor ise sattığı malların reklamlarını yaparak satış oranlarını ve müşteri kitlesini daha da artırmak olmaktadır.

 

Bu nedenle reklam verme ya da bu alanda hizmet veren ve genelde instagram takipçi satın al adı altında reklam veren sitelerden takipçi satın alma yoluna başvurulmakta, belirli bir ücret karşılığında ekstra takipçi satın almaktadırlar. Bu alandaki çalışmaları ile bilinen http://www.instasocialtakipci.com sitesinde takipçi satışının yanında instagram beğeni satın al gibi hizmetler de verilmektedir.

 

Takipçi, Otomatik Beğeni ve Otomatik İzlenme

 

Site hizmetleri arasında yer alan takipçilerin satın alındığı bölümde satın alınacak olan takipçilerin sayılarına göre fiyat oranları bulunuyor. 10 Türk Lirası ile 250 Türk Lirası arasında değişen fiyatlara sahip olan paketlerde takipçi sayıları da bin ile elli bin kişi arasında değişiklik gösteriyor.

 

Sitede ayrıca her pakette hediye takipçi de verilmektedir. Bu da paketlerin tutarlarına göre değişmemektedir. 10 Türk Lirası olan pakette yüz takipçi hediye olarak verilir iken, 250 Türk Lirası tutarındaki pakette de bu hediye oranı aynı kalmaktadır. instagram türk takipçi satın al konusunda hassas olanlar bu siteyi tercih edebilir.

 

Sitede yer alan diğer hizmetler ise otomatik beğeni ve otomatik video izlenme sağlanmasıdır. Otomatik beğeni sunulan paketlerdeki tutarlar 70 – 300 Türk Lirası arasında bir değişiklik gösterir iken otomatik izlenmede ise bu fiyatlar 10 – 75 Türk Lirası arasında değişmektedir.

 

Sistem Güvenli Mi?

 

Sistemde kullanıcılardan kesinlikle şifre istenmemektedir. Bu da hesapların çalınma olasılığını ortadan kaldırıyor.

REKLAM