Anasayfa
Hoşgeldiniz, sitemizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Hemen oynamaya başlayın!
Tüm Kategoriler ↓
Anasayfa » Tanıtım »

Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar
Kimi zaman koşuşturmacadan uzaklaşmak ve günün yorgunluğu atmak için birbirinden eğlenceli ve yaratıcı oyunların adresi oyunkuzusu.biz sitesinde zaman geçirdiğim olmuştur. Reklamlara boğulmadan, donmadan ve ister arkadaşlarınızla isterseniz çocuklarınızla hoşça vaktinizi değerlendirebileceğiniz bir dünya burası. İnternetin özellikle hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olması ve hatta akıllı telefonlarımız sayesinde her an arkadaşlarımızdan haber alıp, oyun oynayabildiğimiz bir yaşantıya sahibiz. Oyun kuzusu da internette geçirdiğiniz sürelerde oynamaktan keyif alacağınız Akıllı Çay Bardağı, Zombi Ezmece ve Kafa Futbolu oyunu gibi son zamanların en çok oynanan flash oyunlarını sizlere sunuyor.

oyunkuzusu

Aslında örnek olarak zombi ezmece oyununa bakacak olursak sakin bir dünyayı ele geçirmeye çalışan zombilere karşı mücadele veriyorsunuz. Kamyonet tarzı güçlü bir araba ile yolunuza çıkan zombileri ezerek dünyayı daha yaşanabilir ve bir hale getirmeye uğraşıyorsunuz. Tabi ki oyunu oynarken her bölüm sonrası kullandığınız aracı değiştirebilir ve daha hızlı, daha güçlü silahlara sahip bir canavar araba yaratarak daha fazla zombiyi etkisi hale getirebilirsiniz.

 

zombi-ezmece

 

Akıllara zarar bir oyun akıllı çay bardağı oyunu oyunkuzusunda. Son derece zekice kurgulanmış, eğlenirken öğretmeyi de amaçlamış ve sonunda sizi mutlaka şaşırtmayı başaracak bir oyun. Aklınızdan tutacağınız herhangi bir şeyi size sadece 20 soru sorarak bilen bir yapay zekayla tanışacaksınız. Oyun tamamen soru ve cevaplara dayanıyor. Siz aklınıza her ne geliyorsa tutabilir, karşınızda size soru soran çay bardağının adım adım ilerlemesini ve sonunda mutlaka doğru cevabı vermesini şaşkınlıklar içinde izleyebilirsiniz. Aklınızda tuttuğunuz şeye ait ip ucu olabilecek sorulara, sizin doğru cevap vermeniz oyunun en önemli kuralı. Bu noktada akedemik eğitimlerde gördüğümüz “sonuca ulaşmak için doğru soru sormalıyız” kuramının gerçeğe dönüştüğüne bizzat şahit olacaksınız. Özellikle yetişme çağındaki çocukların bilemeyi istedikleri şeyler hakkında doğru sorular sorması, doğru teknikler uygulaması çok önemli. Lipton akıllı çay bardağı oyunu doğru soruları sormayı, ipuçlarını toplamayı ve sonunda onları doğru analiz edip sonuca varmayı bize gösteren harika bir oyun.

 

lipton-akilli-bardak


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da PaylaşYorum yaz

Ramazan demiş ki;

Bu yazıdan sonra oyunkuzusunu inceledim de, standart oyun sitelerinde yer alan oyunların dışında da güzel, sürükleyici oyunlar var. Bookmark a eklenmeli

necati demiş ki;

Oyunların türkçe olması gayet iyi olmuş