Şirinevler Web Tasarım
Bahçelievler Web Tasarım
okey oyna

OKEY OKEYY.NET’TE OYNANIR

Kötü bir gün geçirdiyseniz, yoğun stres altında çalıştıysanız, ev işlerinden yorulduysanız, eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız; sizleri okeyy.net’e davet ediyoruz! Kolay kullanımı, hızlı erişimi ve kaliteli görselliği ile burada okey oynamak vazgeçilmez aktiviteniz olacak.

 

 

 

 

Okey Nasıl Oynanır?

 

Okeyy.net’te okey oynayabilmek için öncelikle üyelik oluşturulmalıdır. Misafir girişi ve Facebook girişi de mevcuttur fakat günün belirli saatlerinde erişimi kısıtlanmaktadır. 7/24 hızlı erişim sağlayabilmek için üyelik oluşturmak en doğrusu olacaktır. Zaten okey oyna butonu ile dakikalar içerisinde hiçbir ücret ödemeden üye olabilmek mümkündür.

 

Hem Oyun Hem Sohbet

 

Online okey oyunu oynamak istiyorum diyen kullanıcılarımız için üyelik oluşturulduktan sonra direkt okey oynayabilmek mümkündür. İstediğiniz odaya giriş yapabilir ya da kendiniz yeni bir oda açabilirsiniz. Odalar farklı özelliklere sahiptir ve dilediğiniz odada masa açtığınızda ayarlar kısmından özelliklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yoğun ve yorucu bir günün ardından stresinizi ve kötü enerjinizi atmanız için tasarlanmış internetten okey odası oyunları aktivitesi, okey oynamanın yanı sıra masanızda bulunan kullanıcılar ile sohbet etmenize de olanak sağlamaktadır. Bu sayede bir arkadaş çevresi edinebilir ve daha sosyal zamanlar geçirebilirsiniz. Her okey sitesinde oyun oynayabilirsiniz fakat hiçbirinde okeyy.net’te ki gibi kaliteli bir deneyim yaşayamazsınız. 4 kişi ile oynanabilen okey oyunu oldukça zevklidir ve oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Her yaşa ve kitleye hitap eden okey oyununun zevkini okeyy.net ile çıkarın!

REKLAM