Şirinevler Web Tasarım
Bahçelievler Web Tasarım
okey oyna

NİNJA KAPLUMBAĞALAR 3D OYNA

Günümüzde online ortamlardan birçok oyun oynanabilmektedir. Çoğu oyunu boyutu fazla olduğu için insanlar oynayamamaktadır. Bu yüzden boyut olarak küçük olan yani mini oyunlara yönelen insanlar yer almaktadır.

 

 

Son yıllarda mini oyun konusunda çok güzel adımlar atılmıştır. Özelikle çizgi film kahramanları ön planda tutularak yapılan oyunlar çocukların oldukça fazla ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ninja kaplumbağalar 3D oyunu da mini oyunları kategorisinde en fazla rağbet gören oyunlar arasındadır. Küçük boyutuna rağmen iyi grafikleri ve üç boyutlu olması oyunun çok fazla oynanmasına sebep vermektedir. Oyundaki amaç ninja kaplumbağalar arasından bir kahramanı seçerek kötü Ninjaları döverek yok etmektir. İyi bir aksiyon oyunu olan Ninja kaplumbağalar 3D oyununda keyifli zaman geçirmek mümkündür.

 

Ninja Kaplumbağalar Oyna

 

Ninja kaplumbağalar 1 oyuna değil birden çok oyuna içerik olmayı başarmıştır. Sevilen çizgi film ninja kaplumbağalar hakkında çokça oyun yapılmıştır. Bunlar arasında en beğenileni ise ninja kaplumbağalar 3D oyunudur. Çünkü bu oyun hem güzel grafikleri hem de üç boyutlu yapısı ile tam bir macera oyunudur. Küçük yaştaki çocukların bile oynayabileceği oyun oynanma bakımından kolay olması bu oyuna ayrı bir hava katmaktadır.

 

 

Ninja kaplumbağalar 3D oyununda karakterler hepsi birbirine yakın özelliklere yakındır. Oyunda bazı ninja kaplumbağaların hızı yüksekken bazısının yumruk atma gücü fazladır. Hız mı yoksa güç mü tercihleri arasında size uygun olanı seçerek oyun başlangıcında hangi kahramanı seçeceğinizi bulabilirsiniz. Oyun hakkında yapılan yorumlara bakılınca oyunun ne kadar güzel olduğunu anlamak mümkündür. Oyunu oynayanlar arasında herkes farklı bir karakterin özelliğini beğenmiştir. Bu yüzden hangi karakterin daha iyi olduğunu söylemek pekte kolay bir durum söz konusu değildir.

 

Ninja Kaplumbağalar Hangi Tuşlarla Oynanır?

 

Ninja kaplumbağalar 3D oyununu oynamak için klavye üzerinden bazı tuşlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tuşları kullanarak oyunu oynamak mümkündür. Ninja kaplumbağalar 3D oyununda iki tür kontrol seçeneği mevcuttur. Klavyenin yön tuşlarından aşağı, yukarı, sağ ve sola hareket etmek mümkündür. Diğer kontrol seçeneğinde ise w tuşu ile yukarı, a tuşu ile sola, d tuşu ile sağa ve s tuşu ile geri gidebilirsiniz.

 

Oyunda dövüşmek için birkaç tuş bulunmaktadır. Bu oyunda zıplamak için space yani boşluk tuşuna basılması lazımdır. Kendinizi korumak yani savunmak istiyorsanız c tuşuna basmak yeterlidir. Oyunda hızlı yumruk atmak için x normal yumruk atmak için ise z tuşuna basmak yeterlidir. Ninja kaplumbağalar 3d oyununda belli bir canınız yani sağlık seviyeniz bulunmaktadır. Sağlığınızı bitirmeden yüksek puanlar almaya çalışabilirsiniz.

 

Ninja Kaplumbağalar 3D Oyunu Nereden Oynanır?

 

Ninja kaplumbağalar 3D oyununu oynamak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterlidir. Bilgisayarınız da bu tür oyunları çalıştırmak için birkaç eklenti gereklidir. Bunlara sahip iseniz oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak için birçok site yer almasına rağmen çoğu kalite bakımından kötüdür. Ninja kaplumbağalar 3D oyununu oynamak için en iyi site oyunoyna.io sitesidir. Kalitesinden ödün vermeyen site ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmayı garanti etmektedir. Sizde bu siteye giriş oyunu oynayabilirsiniz.

REKLAM