Anasayfa
Hoşgeldiniz, sitemizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Hemen oynamaya başlayın!
Tüm Kategoriler ↓
Anasayfa » Tanıtım »

Metin2 Yeniliklerini İlk Siz Öğrenin

Metin2 Yeniliklerini İlk Siz Öğrenin
Online oyunlar arasında en çok sevilen ve her geçen gün yenilenen özellikleri ile uzun yıllardır sektördeki hakimiyetini perçinleyen metin2 pvp oyun seçenekleri, her zaman online oyun tutkunlarının en büyük merak konusudur.

 

 

Oyun hakkında güncellemeler ve yenilikler ile ilgili ilk haberleri almak istediğinizde, sitemizden sürekli yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerin ve yeni server çeşitlerinin yer aldığı sitemizde, uzun yıllardır bu sektörde deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanan içerikleri takip edebilirsiniz.

 

Metin2 gibi dünyaca ünlü bir oyunun milyonlarca müptelasının en büyük merakları oyunla ilgili yeni özelliklerin ve donanımların ilk kez öğrenilmesi çabasıdır. Bu çaba için de oldukça önemli bir alandan hizmet alabilirsiniz.

 

Metin2 Haberleri

 

Güncel metin2 pvp serverler her zaman en iyi özelliklerin duyurulması, yeni haberler ve farklı efsunlarla birlikte ortaya çıkan serverlerden ilk sizin haberdar olmanızı sağlar.

 

Çok oyunculu sistemlerle ilgili her yenilikten haberdar olmak için, siz de en iyi şekilde sisteminizi geliştirebilirsiniz. Her zaman özendiğiniz savaşçıların özellikleri ile nasıl donanabileceğinizi öğrenmek için bizi takip etmeniz önemlidir.

 

Siz de her zaman bizi takipte kalarak, birbirinden yeni özellikler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Püf Noktalarını Öğrenip Harekete Geçin

 

Metin2 oyuncuların en çok kullandığı kodlar olan gm kodları her zaman daha nitelikli bir hale getirmek istediğiniz oyununuz için en gerekli kodlardır.

 

Oyununuzda gündüz ya da geceyi seçebilir, herkesin görebildiği mesajlar iletebilir ya da istediğiniz canavarı kolayca çağırmayı sağlayabilirsiniz. Level ya da özellik kodlarıyla oyun oynamanın keyfini her an yaşayabilirsiniz.

 

Çevrenizdeki bütün mobları öldürebilmek, görünmez olmak ya da oyuncuları dondurup yavaşlatmak her zaman bu kodlarla mümkün olur. Her geçen gün yeni eklenen kodları ilk siz öğrenip, oyun deneyiminizi arttırabilirsiniz.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da PaylaşYorum yaz

eskişehir haber