okey oyna

KARMOD PREFABRİK

Standart bir yapı kombinesidir prefabrik. İhtiyaç sahibi birçok kişi tarafından günümüzde tercih edilmektedir. Bu tasarımlar kendi içlerinde çeşitlere sahiptir. Bunlar tek katlı, İki katlı, prefabrike konut, prefabrik bina, prefabrik ev, yemekhane, villa, yatakhane, taşımalık, depo ve daha belirtmediğimiz farklı çeşitler bulunmaktadır. Belirtilen bu çeşitler uygun, ekonomik, ucuz ve garantili olarak KARMOD kalitesinde temin edinilebilir. Malzemeler kalite içeriğine sahip olup kesinlikle terleme yapmamaktadır. Bu nedenle paslanma ve diğer söylemler doğru değildir. Betonarme binalarda uygulanan astar ve yağlı boya gibi uygulamaları veya alçı sa5ten gibi dekorasyon işlemlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu yapılar mevsim özelliklerine göre üretilmişlerdir. Bunun için yağmur, su, kar ve diğer etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu tasarımın satın alımında dikkat edilmesi gereken özellik taşıyıcı yapı malzemesidir. Bu malzemeniz ST52 çelik olması önerilmektedir. Çeliğin markası ve analizi büyük değerler taşımaktadır. Çünkü binanın ömrü kullanılan malzeme ile kendini gösterir.

 

Bir arsanız var ise bir eviniz var demektir. Önemli olan sadece imarlı olmasıdır. Köy ve şehir fark etmeksizin imarlı olması durumunda buralara istediğiniz prefabrik ev tercihinde bulunabilirsiniz. Bu arsalara iki katlı, üç katlı, müstakil ve villa yaptırmanız mümkündür. Bunun için KARMOD kalite ve güvencesi sizlere hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.  Prefabrik olarak gerçekleştireceğiniz villalarınız 250 m2 alanına sahip olmaktadır. Fazlasına imar izni verilmemektedir.  Metropol şehir projelerinde villa uygulamaları sıkça yer almaktadır. Bu nedenle son dönemlerde prefabrik tercih sebebi olarak artış sağlamıştır. Oysa kırsal kesimlerde gerçekleşen prefabrik yapılanmalarda tek katlı müstakil modeller tercih edilmektedir. Bu model tasarımları kaliteli bir işçilik ile müşterinin karşısına çıkar. Burada müşteri kendi zevk ve konforuna göre dekorasyon işlemi gerçekleştirmesini isteyebilir.

 

Uygulama işlemleri gerçekleştirilen bu yapıların müşteriye olan maliyeti üzerine değinerek fikir paylaşımında bulunursak prefabrik ev fiyatları firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Bunun sebebi kullanılan malzeme kalitesi ve sunulan işçiliktir. Yapılan çalışmalar bizlere 100 metrekareye sahip çelik ile üretimi gerçekleştirilen lüks bir villanın maliyeti kullanılan malzemeye göre 70 ila 85 arasında değişim göstermektedir. Bu fiyata ara ve diğer ek ödentiler dâhil değildir. Bunun yanı sıra küçük bir yaşam alanı tercih eden müşteriler KARMOD kalitesini fiyat kalitesiyle birleştirerek kendilerine 30 m2’lik ev modelini 9500 TL değişik model ve içeriklerde satın alabilirler.  Böylece hayal edilen birçok düşünce pratikte yaşama geçirilmiş olur.

 

http://www.prefabrikevler.com.tr

REKLAM