Anasayfa
Hoşgeldiniz, sitemizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Hemen oynamaya başlayın!
Tüm Kategoriler ↓
Anasayfa » Tanıtım »

İnternette Güvenli Alışveriş Ukashla Yapılır

İnternette Güvenli Alışveriş Ukashla Yapılır
İnternet alışverişlerinde insanları en çok rahatsız eden konu ödemeler sırasında kredi kartı bilgilerinin çalınma ihtimali olmaktadır. Nitekim bu şekilde çok sayıda örnek yaşanmış ve insanlar mağdur olmuştur. İngiltere’de bir firma ise internet alışverişlerinin daha güvenli yapılması için ukash kartlı ödeme sistemi geliştirmiştir. ucuz ukash şimdi dünyanın bütün ülkelerinde çok sayıda kişinin kullandığı bir kart haline gelmiştir.

 

Ülkemizde de ukashla ödeme alan sitelerin sayısı oldukça çoktur ve her geçen gün de artmaktadır. Ukash kartları ukash satış sitelerinden temin edilmektedir. Bu sitelerde euro kuru üzerinden ukash fiyatları belirlenmekte ama sitelerin aldığı komisyon da üzerine eklenmektedir. Bu yüzden de sitelerde değişik fiyatlara rastlayabilirsiniz.

 

Bir siteden almak istediğiniz ukash limitinin parasını yatıracak ve ukash şifrenizi alacaksınız. Ukash 19 hanelik şifreden oluşan sanal bir karttır. ukash nedir Mal ya da hizmet aldığınız siteye bu şifreleri girerek ödeme yapmaktasınız. Sizden ödeme sırasında başka bir bilgi de istenmediği için bilgilerinizin çalınma riski olmamakta ve güvenle ödeme yapmaktasınız.

 

Kaynak: www.ucuzukash.com.tr


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da PaylaşYorum yaz

eskişehir haber