Anasayfa
Hoşgeldiniz, sitemizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Hemen oynamaya başlayın!
Tüm Kategoriler ↓
Anasayfa » Tanıtım »

Hublot Saat Hakkında Genel Tanıtım

Hublot Saat Hakkında Genel Tanıtım
Şüphesiz ki saat erkeğin en vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesidir. Spor ya da klasik giydiğiniz kıyafetin tamamlayıcısıdır. Bunun için özellikle erkeklerin saat merakı oldukça fazladır. Şık ve elit görünmek isterseniz mutlaka hublot marka bir saate sahip olmalısınız.

 

 

Hublot Saatlerinin Geçmişi

 

1980 yılında İsviçre’nin Nyon şehrinde üretimine başlamıştır. Kurucusu Carlo Crocco isimli bir İsveçlidir. İlk kuruluşundan bu yana kaliteli saatleri ile dünyanın önde gelen saat markalarından biri olmuştur. Kalitesi ve görünümleri ile büyük beğeni toplamış ve tag heuer saat gibi markalar ile birlikte ilk sıralarda yer almaktadır. Saatlerdeki kullanılan malzemeler birçok farklı ülkeden getirilmekte ve saat meraklıları için harika tasarımlar yapılmaktadır. Bunun için en pahalı saat markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Dikkat çekmek isteyen herkesin mutlaka hublot marka bir saatini olmalıdır.

 

Hublot Saat Modelleri

 

MP 05 LaFerrari Sapphire: Safir kristalden oluşan gövdesi ile farklı bir tasarıma sahiptir. Saat mekanizmasını göz önüne sermektedir. En sert madenlerden bir tanesi olan safir ile üretilmiş ve uzun süren bir el işçiliği harcanmıştır. Birbirine kenetlenen yedi parçadan oluşmaktadır. Araba markası olan Ferrari ve hublot işbirliği ile üretilmiştir.

 

Big bang: 2005 yılında piyasaya sürülen bu model büyük beğeni toplamıştır. Saat sektöründe ki bütün ödülleri toplayan big bang koleksiyonu en yüksek satış rakamına ulaşmıştır. Hublot saat bu tasarımla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

 

Türkiye için de özel üretimi bulunmaktadır. Türk kahvesini ilham olarak almaktadır. Satışı sadece ülkemizde satışa sunulacaktır. Classic fusion koleksiyonu içinde yer alan tasarım titanyum veya altın kasa olarak satışa çıkmıştır.

 

Üretilen ikinci model ise Bodrum ilham alınarak tasarlanmıştır. Mavi rengi Bodrumun denizinden esinlenerek üretilmiştir. Yüz adet olarak sınırlı sayıda satışa sunulmuştur.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da PaylaşYorum yaz