okey oyna
sohbet

HANGİ OYUNLARI OYNAMALIYIM

Oyunlar çocuklar için çok önemlidir. Bir çocuk oyunlarla gerektiği kadar ilgilendiği müddetçe oyunların faydasını görebilmektedir. Oyun denilen kavram, çocukların ileriki yaşamları için bir hazırlık provasıdır. Çünkü gerçek yaşamla alakalı çoğu şeyin provası, çocuklar için faydalı oyunlarda mevcuttur. Ayrıca oyunlar çocukların keyifli vakit geçirmesi için de bir yol olmaktadır. Böylelikle çocuklar hem oyun oynayarak keyifli vakit geçirmekte, hem gelecek için hazırlık yapmaktadırlar. Tüm bunları bilerek çocuklar için oyun üreten oyun üreticileri de, onların gelişimine böylelikle katkı sağlamış olmaktadırlar.

 

Candy Crush Saga oyunuyla oyunseverler yeni bir macera, yeni bir heyecanın içine girmiş bulunmaktadırlar. Oyunumuzun ana teması, içi şekerle dolu şeker dükkanının içinden çıkarak şeker gezegeninin tanımak olacaktır. Bunu yaparken canlandıracağımız karakter minik bir kız çocuğu olacaktır. Oyunda oynayacağımız karakterin sevimli ve cana yakın olması oyunseverleri daha çok oyuna çekmektedir. Ayrıca oyun içerisinde bölümlerde ilerlememiz kolay olsun diye kullanmamız gereken bazı özle hamleler bulunmaktadır. Bizler de bu hamleleri kullanarak hem oyun içerisinde güzel puanlar elde edebiliriz, hem de daha çok bölüm geçebiliriz. Ayrıca oyunu oynarken keyifli ve eğlenceli vakit geçirebiliriz.

 

Akıllı Çay Bardağı oyunuyla karşınıza yeni bir macerayla çıkmış bulunmaktayız. Oyunda oynayacağımız ana konu bellidir. Normal yaşamda arkadaşlarımızla beraber oynadığımız aklından bir kelime tut ben tahmin edeyim oyunun bilgisayardaki versiyonudur. Oyunu normal yaşamda en az iki kişiyle oynayabilirken, Lipton Çay Bardağı oyununu tek başımıza oynayabiliriz. Bu da bize oyunun sunmuş olduğu bir bakıma ayrıcalıktır. Çevremizde beraber oynayacak arkadaş bulamadığımız vakit bu oyunu tek başımıza oynayabiliriz. Böylelikle keyifli ve eğelnceli vakit de geçirmiş oluruz.

 

Kim Milyoner Olmak İster oyunuyla sıkı bir yarışma programının içine girmekteyiz. Oyunda bize yöneltilecek olan sorular genel kültür soruları olup bizim bilgi dağarcığımızı ölçmek için karşımıza çıkmaktadır. Eğer genel kültür konusunda iddialı isek bu oynda gayet başarılı olabiliriz. Ayrıca oyun içerisinde soruları daha kolay geçebilmemiz için kullanmamız gereken hamleler bulunmaktadır. Böylece bizler de bu hamleleri kullnarak oyunda daha çok soruyu doğru cevaplayabiliriz. Ayrıca ilerlemek istiyorsak oyun içerisinde, tek bir soruya dahi yanlış cevap vermemeliyiz. TÜm bunlara dikkat ederek kaliteli ve eğlenceli vakit geçirebiliriz.

 

Oyunlarımızı sizlere kısaca tanıtmaya çalıştık. Bu oyunlarda sizler de kendinize ait birşeyler bulabileceksiniz. Ayrıca oyunların sadece eğlendirmek değil, aynı zamanda eğitmek için olduğunun da farkına varacaksınız. Tüm bunları dikkate alarak oynadığınız her oyunla keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız.

REKLAM