EN YENİ KIZ OYUNLARI

Kız çocuklarının en büyük eğlencesi olan online kız oyunları aslında bayanların tümü tarafından yetişkin olsalar da ilgi duyulan oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle modaya meraklı, bakımına düşkün iyi ve hoş giyinmeyi seven yetişkin bayanların bile tercih etmiş olduğu bu oyunlar, sitemizde en sevimli, en renkli ve en eğlenceli halleri ile yer alıyor.

 

barbie-oyunlari

 

Tek yapmanız gereken kız oyunları kategorimizde yer alan oyunları inceleyecek size hitap eden oyunları oynamaya başlamak. Ayrıca, aynı zaman da her biri birer beceri oyunu olan bu tasarım ve oda oyunları ile moda zevkinizi geliştirecek, hangi kıyafetin hangisiyle hangi rengin hangi renk ile daha uyumlu olduğuna bilgisayar ekranı üzerinde karar verebileceksiniz.

 

Hayallerinizi süsleyen ve dolabınızda bulunmasını mutlaka istediğiniz tüm kıyafetler burada ve siz onları bebeğinizi giydirirken özgürce kullanıyorsunuz.

 

İşte bu özgürlük, oyunlarımızın monoton ve sıkıcı oyunlardan farklı olmasını sağlıyor. Binlerce kıyafetin yanı sıra,  değişik ayakkabı modellerine de yer verilen bebek giydirme oyunlarımızda elbette giyimi tamamlayan makyaj es geçilmedi.

 

Barbie Makyaj Oyunları

 

Barbie bebek ile yapabileceğiniz şeyler hayli fazla. Öncelikle bayanların en çok önem verdiği ve kız çocuklarının da annelerinden esinlenerek özendiği makyaj konusuna değinelim. Ne giyerse giysin akışan Barbie’nin erkek arkadaşını güzelliğiyle daha fazla büyülemesi için yardımınıza ihtiyacı var.

 

Elbette ona yardım etmek için iyi makyaj nasıl yapılır konusu ve yeni makyaj trendleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Barbie oyunları makyaj yapmak istediğinizde kaliteli grafiklerimiz ve ayrıntılı gelişmiş oyunlarımız size profesyonel makyaj konusunda tüm desteği sunuyor.

 

Bebeğinize önce bir ten makyajı uygulayarak rengarenk farları kullanabilir ve simli farlar ile Barbienizi en renkli eğlence ve partilere hazırlayabilirsiniz. En güzel kıyafet modelleri ve en değişik makyaj stilleri ile Barbienizi defileye çıkartabilir ve birinci olmasını sağlayacak puanları toplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken daha yaratıcı düşünmek ve kıyafet- makyaj uyumunu yakalamak.

 

Bir süre sonra bu oyunları oynarken moda ve giyim zevkinizin geliştiğini kombin yapma yeteneğinizin arttığını da göreceksiniz. Aynı zamanda kaliteli grafiklerimiz sayesinde renkleri en doğru şekilde kombinleyebilme imkanına da sahipsiniz.

 

Sue İle Neler Yapabilirsiniz?

 

Barbie oyunlarının bir değişik versiyonu durumunda olan Sue oyunları de kızların gönlünde taht kurmuş oyunlardan biri durumunda. Barbie ile yaptığınız her şeyi Sue ile de yapabiliyorsunuz. Onu özel günler için süsleyip abiye kıyafetler ile bir prense haline getirebiliyorsunuz. Elbette hayat davetler ve partilerden ibaret değil.

 

Çalışkan kız Sue derslerine de oldukça düşkün ve okula hazırlanırken ona yardım edebilirsiniz. Sue’nun okul çantasını hazırlayabilir ve aynı zaman da en sevdiği evcil hayvanlarını beslerken ona yardımcı olabilirsiniz.

 

Aynı zamanda Barbie ve Sue ile size verilen talimatlara göre en güzel yemekleri yapabilir, spor müsabakalarına katılabilir, alışverişe çıkabilir ve en güzel ev tasarımlarını gerçekleştirebilirsiniz.