okey oyna
sohbet

EN GÜZEL ZOMBİ OYUNLARI

Zombi Oyunları Sitemizde Zombi oyunlarının kaç türü var diyebilirsiniz. Bizler sizlere birkaç farklı türünü anlatıyor olacak ve kararı sizlere bırakıyor olacağız. Zombi oyunu denilince hemen aklınıza sadece onların kaçtığı ve sizlerin de onları kovaladığı oyunlar gelmesin. Çok farklı türlerde yapılan oyunlar ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Örneğin bunların en başında zombi sürücü oyunu geliyor. Bu oyunda sizler tam arabaya binmek isterken zombilerin geldiğini görüyor ve hemen eve girerek onlara ateş açıyorsunuz. Zombi sürücü oyununda sizler onları vurdukça puan kazanıyorsunuz ve her levelde farklı bir sayı sizler everiliyor. Dolayısı ile bu sayı kadar zombi öldürdükten sonra oyunda başarılı olarak bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz.Bu oyunda hem zombilerin olması hem de arabaların olması çok hoş bir sonuç verebilir. Araba oyununda hoşlananlar için aslında her ikisi de yan yana gelmiş olacak. İlerleyen adımlarda arabaya a binecek ve ortamlardan kaçıyor olacaksınız. Yani macera hiç bitmeyecek diyebiliriz.

 

Zombileri fırlat oyna ile hedefi bulun

 

Sizler daha farklı bir oyun arıyordum diyorsanız o halde sizlere zombileri fırlat oynamayı önerebiliriz burada sizler zombiyi size gösterilen hedefe fırlatarak burmaya çalışıyorsunuz iyi hesaplamalar yaparsanız elbette daha başarılı olabilirsiniz ama unutmayın ki böyle oyunları oynamak biraz sor olabilir. Aslında hiç acele etmede ve nişanı doğru alırsanız en başarılı atışları yapabilirsiniz. Zombileri doğru hedefe attığınızda ise bir yeni bölüme başlayacak ve tabi ki git gide bölümler daha da hızlanacaktır. Sizler başarılı olmak için çok çalışmalı ve özellikle atış anında dikkatli olarak puan kazanmalısınız.

 

Zombiler Vahşi batıda oynamaya hazır olun

 

Elbette herkes fırlatma oyununu sevmeyebilir. O halde size son bir oyun daha anlatmak isteriz. B oyunda da yine en çok oynana zombiler yer alıyor. Zombiler vahşi batıda oynamak içinse silahlarınızın oranına iyice bakın ve tam da onun geleceği noktaya ateş ederek onu yok edin. Size verilen atışları çok doğru kullanmalı ve onları öldürerek bir sonraki bölüme geçmelisiniz. Oyun odlukça heyecanlı olacak çünkü gittikçe zorlanacak. Zombi oyunları içinde oldukça eğlendirecek bir oyun olarak gördüğümüz bu oyunu bizce mutlaka oynayınız. Vahi batıda zombiler sizlere zorluk çıkaracak gibi olsa da sizler onları alt etmeyi başarmış olacaksınız.

 

Güvenilir oyun adresiniz Saydığımız tüm bu farklı zombi oyunları için http://www.zombioyunlari.biz adresine tıklamanız yeterli. Bizler sizlere ufak tüyolar vererek nasıl daha kolay oynayacağınızı anlattıktan sonra artık bunlar bizce çocuk işi. Onları hem tam isabet vurun, hem tam isabet fırlatın hem de atışlarınızı yaparak onları aşağıya düşürün. Kısaca zombi oyunlarını oynamak için birçok bahaneniz ve en önemlisi çok güvenilir bir adresiniz olacak. Dilediğiniz gibi oynayacak ve daha başka birçok oyun ile zaman geçirebileceksiniz.

REKLAM