okey oyna

EN GÜZEL KAFA TOPU OYUNLARI

İster mobil cihazlarda olsun isterse de bilgisayarlarda olsun futbol oyunlarında yeni bir trend ortaya çıktı. Genel olarak bu yeni trende kafa topu oyunları deniliyor. İlk çıktığı günden bu yana tüm oyun severler tarafından ilgi gören bu oyunlar geniş kitleleri yeni bir futbol serüveniyle tanıştırdı.

 

 

Kullanıcıları tarafından ilgi gören bu oyunlar hemen oyun geliştiricilerini harekete geçirdi. Dünya kupası, avrupa kupası, şampiyonlar ligi, UEFA kupası ve hemen hemen her ülkenin kendi liglerinden oluşan yeni versiyonlarını piyasaya sürdüler. Hatta bununla da kalmayıp tek kişilik ve iki kişilik kafa topu sürümlerini de geliştirdiler. Bu şekilde bu akımın daha uzun soluklu ve kalıcı olmasını sağladılar. Şimdi mobil cihazların android market ve apple store mağazalarında en fazla indirilen uygulamalar arasında hak ettiği yerini aldı. Hatta en fazla hit çeken oyun sitelerinin en fazla oynanan oyunları arasında kafa topu oyunları hemen dikkatleri çekiyor.

 

Son iki yıl içinde oyun sektöründe yavaş yavaş Flash oyunları döneminin bitip HTML5 oyunlar dönemine hızlı bir geçiş oldu. Bu geçiş sürecine en hızlı adapte olan uygulamalardan biri de kafa topu oyunlarıdır. Futbol sektörünün her geçen gün daha da geliştiği bir dünyada bu sektöre özgü yeni ve farklı uygulamaların futbol severlerle tanıştığı aşikardır. Bunun en önemli göstergesi olarak kafa topu oyunlarını örnek olarak verebiliriz. Geleceğin böyle güzel uygulamalar ve sürprizleri karşınıza çıkması dileğiyle iyi günler.

REKLAM