okey oyna

DEKORASYON FİKİRLERİ

Yaşamın kaynağı olan ışıkları her alanda kullanılırız. Işığın azaldığı yerde karanlık çöker, mekan yaşamdan tamamen uzaklaşır. Bir evin köşesinde olan lamba o odayı aydınlatmaya yetmeyebilir. Daha fazla aydınlatmak için spot zemin, tavan aydınlatma ledleri veya duvar köşe aplikleri kullanılır. Bu sayede o mekan ferah bir aydınlatmaya kavuşur.

 

dekorasyon

 

Bir mekanı değiştirmek bazen bize tam anlamıyla mutluluk verir. Örneğin, bir sehpa veya bir kanepe markası ne olursa olsun oranın yerine yenisini koymak eskiden kurtulmak, her zaman avantajlı olacaktır. Markasına baktığımız zaman koçtaş kanepe takımları sizlere tavsiye edeceğimiz markalar arasında yerini alıyor. İşin aslına bakarsanız, markası demek kalitesi ve sizin uzun süreli kullanmanız demektir. Basit ucuz olduğu zaman markasız oluyor, kısa süreli tekrar tekrar masraf etmiş oluyorsunuz. Buda bütçenize tekrar zarar etmiş demesi oluyor.

 

Yatak odanızı değiştirmek istediğiniz vakit, alacağınız yenisi ve eskisi arasında farklar olması gerekir. Misal alacağınız model, romantik yatak odası hazırlama tekniklerine uygun olması şart. Eğer bir yatak odasından canlı renkli modeller arıyorsanız, biraz araştırma yapmanızda fayda olacaktır.

 

Basitçe düşündüğümüz zaman bir dekorasyon sitesinde evinizin tüm ihtiyaçlarına cevap bulmanız gerekiyor. Sitelerde arasında bazen farklar olsa da gerçeği yansıtmayan yanları olabilir. Bunu çok iyi kavramak gerekiyor. İhtiyaçlarınıza yanıtlar almaya başladığınız anda sizlere en yararlı bilgiyi o sağlamış oluyor.

 

kaynak : http://dekorasyonankara.net/

REKLAM