Anasayfa
Hoşgeldiniz, sitemizde birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Hemen oynamaya başlayın!
Tüm Kategoriler ↓
Anasayfa » Tanıtım »

Barbie Giydirme Oyunları

Barbie Giydirme Oyunları
Pek çok kadının bebekleri ile oynadığı yılar geride kaldı. Anne olmayı, bebek bakımını, onu beslemeyi, uyutmayı, giydirmeyi bebeklerinden öğrendiler. Bu bebeğin sarışın ve en popüler olanı Barbie isimli bebektir. Bugün bilgisayar oyunlarının yaygın olduğu günüzmüz de yine çocuklar bekler ile oynamakla birlikte bilgisayar oyunlarından da oynamaktalar. Barbie nin en popüler oyunu barbi giydirme oyunu ile onu günlük hayata hazırlarlar.

 

barbie

 

Gidilecek yere, duruma, ortama göre barbie giydirme oyunları başlığında bebeğin yazlık, kışlık, günlük kıyafetleri, parti kıyafetleri vs tanımlanmıştır. Oyuna girip sadece fareyi kullanarak elbiseyi, ayakkabıyı vs bebeğin üzerine sürükleyerek giydirme işlemini tamamlamaktasınız. Oyunun amacı sizin bakış açınız ile verilen kıyafet, ayakkabı, takı kombinlerini size hazırlatıp çocuklara estetik bir bakış açısı kazandırmaktır.

 

Oyun sitemizde bebeğin yaşam içindeki farklı anlarına uygun olarak barbie giydirme oyunu bölümünde evlenmek üzere olan bebeğe gelinlik giydirebilir, saç ve makyajını yapabilirsiniz. Barbie tatilde oyununda bikini yada mayosunu giydirip, deniz için gerekli aksesuarları yanına verebilirsiniz. Barbie gelin odasında kısmından gelin odasının içini ve Barbie nin elbiselerini değiştirebilirsiniz. Barbie ata biniyor oyununda bebeği ata binebilmek için gerekli binicilik kıyafetlerini giydirmeniz gerekmektedir. Barbie askerde, Barbie yaz kampında vs tüm bölümlerde bebeğin kıyafetleri ile, ayakkabı ve takılarını seçip bebeğin üzerine sürükleyerek giydirme işlemini keyfinize, güzellik anlayışınıza uygun kombinler ile tamamlayarak oyundan keyif alabilirsiniz.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da PaylaşYorum yaz

eskişehir haber