okey oyna
sohbet

ANKARALI AYŞE DİNÇER – İDO TATLISES – ALBÜM DİNLE

En son çıkan albümleri, en yeni albümleri ve dinlenesi, güzel albümleri dinlemek isteyenler için aşağıda birkaç albümün ve birçok albümü dinleyebileceğiniz bir sitenin linkini vereceğim. 2014 yılının dinlenesi albümlerinden olan bu albümleri linklerin üzerine tıklayarak dinleyebilirsiniz.

 

Albüm Dinleme Adresi

 

En güncel albüm sitelerinden olan albumdinlesozleri.com aracılığıyla yeni çıkan albümleri hemen ana sayfada görebilir ve dinleyebilirsiniz. En son çıkan albümler alttaki bağlantıda yer almaktadır.

 

DİNLE

 

İdo Tatlıses Sonsuz Teşekkürler 2014 Albümü

 

ido-tatlises-1

 

İdo Tatlıses tarafından çıkarılan 2014 albümlerinden biri olan Sonsuz Teşekkürler adındaki güzel bir albüm bulunmaktadır bu sitede. Bu albümü alttaki bağlantıya tıklayarak dinlemeye başlayabilirsiniz.

 

İdo Tatlıses Sonsuz Teşekkürler Albümü

 

Ankaralı Ayşe Dinçer Aşkımız Olay Olacak 2014 Albümü

 

ankarali-ayse-dincer-1

 

Ankaralı Ayşe Dinçer’in bir sürü eski şarkıyı yeni bir şekilde seslendirdiği en güzel 2014 albümlerinden olan Aşkımız Olay Olacak albümünü alttaki linke tıklayarak sorunsuz ve kesintisiz bir biçimde dinleyebilir ve albümün içindeki şarkıların şarkı sözlerini okuyabilirsiniz.

 

Ankaralı Ayşe Dinçer Aşkımız Olay Olacak Albümü

 

ALBÜMLERİ DİNLEDİKTEN SONRA ALBÜMLER İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİ, DÜŞÜNCELERİNİ YORUM OLARAK BİLDİREN HERKESE TEŞEKKÜRLER, UMARIM ALBÜMLERİ SEVERSİNİZ, KEYİFLİ DİNLEMELER…

REKLAM