AİRSOFT SİLAH ÇEŞİTLERİ

Airsoft Türkiye’de oldukça yaygın şekilde kullanılan ve çokça meraklısının olduğu silahlardan biri olarak karşımıza çıkar.

 

 

Silahlar; farklı şekillerde ve farklı amaçlarda üretilen araçlardır. Airsoftlar ise ateşleme özelliği olmayan ve öldürücü özelliğe sahip olmayan silahlar olarak karşımıza çıkar. Bazı havalı silahlar airsoft gibi hobi amaçlı oyunlar için üretilmekte ve kullanılmaktadır. Ses tabancası gibi gerçek silah ile aynı sesi çıkaran ve ateşleme özelliği olmayan silahlar ise savunma amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Airsoft da üretilen ve yaygın olarak kullanılan silahlardan biridir. Oldukça trend oyunlardan biri olan paintball ya da airsoft oyunları da airsoft tabanca ile oynanmaktadır.  Bu silahlar eğlence amaçlı da kullanılmaktadır. Bu nedenle Paintball oynarken Paintball silahlarının kullanılması sırasında Airsoft aksesuarları kullanılmaktadır. Airsoft tabanca ve tüfekler kullanılmadan önce bulunulan bölgede ya da oyun sahasında herkesin ilk önce, koruyucu gözlük takmış olması gerekmektedir. Bu aşama dışında oyun ya da kullanım sırasında vakit kaybetmemek için yedek şarjör ve yedek hava tüpleri de kullanmak gerekmektedir. Gelişmiş oyun zevki ve profesyonel kullanıcılar için, lazer pointer sıklıkla kullanılan bir diğer aksesuar olmaktadır. Dürbün özellikle Airsoft tüfek kullanıcılarının tercih ettiği ürün olarak, atıcılık konusunda kullanıcıların hünerlerini test etmede yardımcı olmaktadır. Gerçek silahların aynı ebat ve ağırlıklarında tasarlanan Airsoft silahları, 6mm boncuk ve boyalı mermi atabilme özellikleri vardır.

 

Airsoft Çeşitleri

 

Airsoft çeşitleri tabanca isminden de anlaşılacağı üzere hava basıncı ile mermi fırlatan, yakın mesafeden de yaralayıcı olabilecek ancak barut içermeyen ve bu sayede ateşleme özelliği olmayan silahlardır. Dolayısıyla da airsoft ürünlerin kullanımı aşamasında özellikle bazı aksesuarların kullanılması gerekmektedir. Airsoft ürünlerini güvenle temin edebileceğiniz https://www.kampseti.com adresinde, Airsoft silahları ve aksesuarları oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu gibi özelliklerin yanı sıra yapacağınız tüm kuru sıkı silah ve havalı tabanca ürünlerinde %10 indirim ile beraber en iyi ve en kaliteli ürünleri, en yüksek kaliteye satın almanız da söz konusudur. İade ve değişim özellikleri sayesinde ücretsiz kargo seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Orijinal ürün garantisi ile Kamp Seti, en büyük yardımcınız olmaya aday! Airsoft silahları sitemiz üzerinden dünyanın tanınmış markalarına ait modelleri; ürün garantisi ile satın alabilirsiniz. Bu silahları tercih ederken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de, teknik olarak atış mesafesidir. Menzil, Airsoft ürünlerde güç olarak tanımlanmıştır. Bir silahın atış gücü ne kadar yüksek olursa, silahın menzili o kadar yüksek mesafede olduğunu göstermektedir. Menzili yüksek, kaliteli ve amacınız için en uygun airsoft silahları sitemiz üzerinden garantili ve müşteri memnuniyeti ile satın alabilirsiniz.

 

Airsoft Fiyatları

 

Airsoft fiyatları da tercih edilen silahların özelliklerine ve boyutlarına göre değişmektedir. Kalitesi ve markasına göre airsoft fiyatlarını etkilemektedir.